Klimatyzacja do biura – czy warto?

Biuro jest miejscem, w którym spędzamy większość dnia. Powinno być jak najlepiej dostosowane do potrzeb przebywających w nim pracowników. Zarówno atmosfera, warunki pracy oraz panująca w biurze temperatura, wpływają na ich zdrowie i samopoczucie, a co za tym idzie, przekłada się to również na wydajność pracowników. Dlatego priorytetem jest zapewnienie dobrych warunków pracy. Jednym z … Czytaj dalej Klimatyzacja do biura – czy warto?

Strefa relaksu w firmie

Strefy relaksu są relatywnie nowym i jeszcze nie aż tak popularnym miejscem w przestrzeni biurowej. Niemniej pełnią bardzo ważną funkcję. Tak zwana strefa chillout w biurze pozwala na odpoczynek, chwilę relaksu i rozładowania emocji pracowników czy w przypadku pracy kreatywnej na możliwość zwiększenia kreatywności i wymyślania nowych pomysłów. Wbrew powszechnemu przekonaniu, które na całe szczęście … Czytaj dalej Strefa relaksu w firmie

Jak generować oszczędności w biurze?

Rosnące koszty mediów, elektroniki, usług oraz samego zatrudnienia pracownika generują coraz więcej wydatków w firmie, które wydają się nie mieć końca. Jednak ich regularne monitorowanie może być pierwszym krokiem w stronę oszczędności w firmie. Poniżej przedstawiamy kilka naszych rad na to, jak dokonać minimalizacji kosztów w przedsiębiorstwie.  Jak generować oszczędności w biurze?  Prowadząc firmę, skupiamy … Czytaj dalej Jak generować oszczędności w biurze?